| Madaba04 a întrebat:

La ce varsta vreti sa va casatoriti? intrebare stupida da mnolaughing)

Răspuns Câştigător
| ROB3RT89 a răspuns:

Avand in vedere ca ani tinereti sunt cei mai frumosi, cred ca pe la 26-27 de ani, dar asta nu poti sa spui exact, cred ca cel mai concret raspuns e la momentul potrivithappy

6 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

După 30. Şi dacă ştiai că este o întrebare stupidă nu înţeleg de ce ai mai postat-o.

| SimonaNicoletaღ a răspuns:

26-27 incolo.
Daca nu chiar si la 25.

| RazvanHDd a răspuns:

Pe la 30 asa... am de gand sa imi traiesc viata inainte sa ma asej la casa mea...

| JustDoIt456 a răspuns:

23-24

| Ţepeşu a răspuns:

La 14 ani.

| MiihaElla a răspuns:

23 cred laughing