| dalmma a întrebat:

La civica am de scris o compunere despre Familia mea ...va rog datim cateva idei despre ce as putea scrie happy Urgentttt funda big grin

4 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus! Scuză-mă, dar este doar o compunere despre propria ta familie! Citeşte aici http://www.didactic.ro/......-compuneri
Mari succese şi o zi cu zâmbet să ai!

| odorash a răspuns:

Pai ca sunteti uniti :* Mereu va ajutati ...Relatiile dintre voi sunt ca culorile curucubeului., ca niciodata nu va separati.

| Speedykl a răspuns:

Fa-ti singura temele...big grin nu mai cere sa te ajute lat cineva big grin

| Costel_Soryn_1990 a răspuns:

Fa-ti singura temelewinking