| VladBossuletz a întrebat:

La club penguin cum cantla chitara ca suntmembershii si nu stiu

4 răspunsuri:
| ionuutzuu a răspuns:

Te bate rau limba romana!

| RoxxuInna a răspuns:

Poi aia care canta la instrumente pe club ping sunt membrii adica vip.
Ca sa devii si tu vip trebuie sa platesti.big grin
App iti mai dau un sfat invata sa scrii romaneste sau macar uitate cum ai scris inainte sa postezi raspunsul ori intrebarea.

| Ailenei_Ionut_1975 a răspuns:

Va rog frumos imi spuneti cum sa cant la instrumente. deoarece is member. va multumesc si craciun fericit!

| suculete12 a răspuns (pentru Ailenei_Ionut_1975):

Salut si eu sunt member daca vrei ne intalinim in joc imi lasi un id de mess ca sa canti trebuie sa ai doar instrumentul pe tine in rest hainele toate jos