| BLG a întrebat:

La deschiderea calculatorului imi apare urmatorul mesaj: Windows-virtual memory minimum too low. Your system is low. Windows is increasing the size of your virtual memory paging file. Ce ar trebui sa fac?

va roooog, ajutati-maaapuppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes

4 răspunsuri:
| princessmaya a răspuns:

Nu ai spatiu in calculator pentru windows.dezinstaleaza niste jocuri sau programe care iti ocupa prea mult spatiu. poti dezinstala din control panel, unistal program

| GabiBrasov a răspuns:

Curata din disku unde ai Windowsu' de obicei e local disc C
Poti incepe prin a curata de pe desktop chestii inutile, apoi sa te uiti prin program files.
Mai poti creste memoria virtuala din setari din my computer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce prosti sunteti toti nu asta e problema, problema e ca nu ai spatiu sufitient pe placa de rami, programele care sunt in proces(cele de langa ceas) trebuie scoase, nu sterse sau du-te la o firma it si cere rami 512mb rami costa cam 50de lei.mamoria pc-ului nu are nimica nu trebuie sa stergi jocuri sau filmelaughing

| gigimuschiulos a răspuns:

Pai e simplu rau... sterge filme, jocuri (cel mai bine 3D) pentru a goli memoria virtuala