| anonim_4396 a întrebat:

Buna!big grin am si eu o intrebare legata de pc.Cateodata mi se blocheaza imaginea si imi apare : Windows-Virtual Memory Minimum Too Low.your system is low on virtual memory.windows is increasing the size of your virtual memory paging file. During this process, memory requests for some applications may be denied. Care e problema?

1 răspuns:
| jabiilord a răspuns:

Ramai fara memorie RAM si memoria din paging file e si ea folosita la maxim.
Ori iti mai cumperi memorie RAM ori rulezi mai putine apicatii.
Pentru alte lucruri interesante depre calculatoare viziteaza si: http://www.tutorialepc.ro