| simaroxana666 a întrebat:

La evaluarea nationala la partea cu compunerea am facut o linie subtire verticala langa compunere, nu era foarte mare, se poate considera drept semn? Mi-o vor anula?
Va rog enorm raspundeti

Răspuns Câştigător
| RainmakerX a răspuns:

Probabil nu o sa se complice nimeni cu asa ceva...
Pentru a anula o lucrare trebuie sa trimiti lucrarea unui mic consiliu si abia aia se pronunta daca iti anuleaza sau nu lucrarea.

Fiind clasa a 8-a, nu ii pasa nimanui atat de mult de lucrarile voastre incat sa se complice. Nici la bac nu se complica mereu dar depinde cat de evident este semnul. Semne evidente sunt taieturi accentuate, desenat de stelute etc.

1 răspuns:
| GeorgeProfesorul a răspuns:

Este un detaliu prea mic, nu se pune ca semn 100% happy