| AtIr a întrebat:

La franceza trebuie sa discut maine in fata clasei despre un subiect, oricare.va rog, dati-mi idei.

7 răspunsuri:
| mehanna2000 a răspuns:

Eu as zice sa discuti despre prietenie, sigur o sa-i dai gata!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Despre turul frantei la ciclism

| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Primul lucru în cap mi-a venit brânza,felurile de brânză sau în orice caz,ceva din bucătăria Franțuzească.
Monnumente,despre Turnul Eiffel, deși cred că cei mai mulți o să spună asta, sau muzeul Luvru.
Te pup, pa, pa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ceva despre Franţa, sau despre un monument de acolo, sau bucătăria franceză, depinde la ce te pricepi tu cel mai bine.
Succes!
Te pup!

| LikeGreen a răspuns:

Parerea mea e sa discuti despre un subiect cunoscut, interesant, captivant incearca sa vorbesti despre ce iti place tie.
Succes!

| luvin a răspuns:

Despre frumusetile Frantei, de exemplu gradinile din Franta

| luvin a răspuns:

Ar fi frumos sa spui ceva despre Franta, de exemplu despre gradinile de acolo