| nicole96 a întrebat:

La jocul Barn Buddy de pe hi5 cum pot fura lapte de la vacile vecinilor fiindca la magazinul de animale spune ca pot sa fur. DAR CUM?

Răspuns Câştigător
| xtynna a răspuns:

Banuiesc ca dupa ce ramane cainele fara mancare

| Ursu_Violeta_1980 a răspuns (pentru xtynna):

Puteti incerca dandu-i de tasta tab

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta ma intreb si euhappy ca a ramas cainele fara mancare si tot nu merge... offsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu banuiesc ca poti doar daca persoana uita laptele in galeatasad bhoo n-am idee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti fura de la niciun animal nic decat plante!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La magazinul de animale spune ca vecinii nu pot fura lapte de la vaca ta happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti trebuie cheag engine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu incerc dar nimic, probabil ca putem doar daca ramane in galeata...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pot fura decat legume fructe flori cu mancarea cainelui da de la vaca nu pot dar la magazinul de animale zice ca pot fura laptele vecinii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da nu poti fura dar inainte sa o cumperi scrie acolo destul de clar exact asa:prietenii tai pot acumula puncte experienta prin furtul laptelui de la vaca sau capra tasad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu poti! asa ca multumeste-te cu ce poti sa furi!