| Demeister a întrebat:

La liceu,daca mergi la o petrecere si vezi o fata foarte frumoasa, poti sa dansezi cu ea?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Cartea cu cei 7 ani de acasa zice asa: intr-un grup de cunoscuti se danseaza mai intai cu prietena, apoi fiecare cu fiecare si apoi poti sa dansezi mai mult cu cine preferi. Daca persoana cu care vrei sa dansezi este fata (femeie) si este cu prietenul (iubitul, sotul) ceri voie respectivului si apoi daca fata (femeia) vrea, e ok.

13 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Daca si ea e de acord, bineinteles laughing

| Demeister explică (pentru AFR81):

Depinde dacă este și prietenul ei de acord.

| Kaℓi a răspuns (pentru Demeister):

Daca prietena ta ar fi foarte frumoasa si ati fi impreuna la o petrecere, la liceu, ai fi de acord ca ea sa danseze cu un alt baiat?

| Demeister explică (pentru Kaℓi):

Da

| Kaℓi a răspuns (pentru Demeister):

Atunci ar trebui sa presupui ca si un alt baiat ar fi de acord ca prietena lui (foarte frumoasa, desigur) poate sa danseze cu altcineva.

| Kaℓi a răspuns:

Doar daca vrea si ea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu, trebuie sa dansezi doar cu cele urate

| Kaℓi a răspuns (pentru suntserios):

Eu inca ma intreb cum functioneaza mecanismul de producere a intrebarilor lui happy

| suntserios a răspuns (pentru Kaℓi):

Aleator

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca nu are nimeni nimic importiva...

| R0R0 a răspuns:

Daca iti accepta invitatia de a dansa, poti.

| alexandrualind a răspuns:

Daca vrei.

| nobody93 a răspuns:

In general la o petrecere toti 'shacalii' sar pe fetele frumoase. Deci trebuie sa stai la rand. Si da, poti dansa cu ea il limita bunului simthappy