| Pumba a întrebat:

La liceu in primul an sunt multe de carat in ghiozdan? Adica imi trebuie un ghiozdan mare? Dau Fundita si Vot!happyMultumeschappy

Răspuns Câştigător
| ComatoseWine a răspuns:

Majoritatea profesorilor de liceu nu tin neaparat ca elevii sa isi ia cartile cu ei pentru ca profesorii nu prea le folosesc, deci nu iti trebuie cine stie ce ghiozdan.eu mi-am luat unul simplu si mic pentru ca sa nu fie mai greu ca ce e in el.

5 răspunsuri:
| cupcake02 a răspuns:

In general sunt multe de carat, eu spun sa iti iei un ghiozdan suficient de incapator pentru 4-5 caiete studentesti si cateva manuale. Mai incolo o sa te inveti cu profii si cu pretentiile lor, dar la inceput, trebuie sa cari de toate ca nu stii cand il apuca pe cate unul...

| DeliaDaniela a răspuns:

Pai tinand cont de faptul ca o sa ai nevoie de caiete studentesti... da, iti trebuie un ghiozdan incapator! bafta in noul anwinking

| DozeCuVisse a răspuns:

Eu te sfatuiesc...sa nu iti iei un ghiozdan foarte mare.pentru ca cum a spus ComatoseWine majoritatea prof de liceu nu prea folosesc cartileehappy

| ComatoseWine a răspuns:

4-5 caiete studentzesti?:Opentru ce? pentru tot anul? sa fim seriosi nu va trebui sa cari zilnic 4-5 caiete studentesti.maxim 1--2 pe zi:dsi asta doar daca cer neaparat profii astfel de caiete, daca nu scrii p caiete mici si totul e ok

| ali96 a răspuns:

Daca ai ceva impotriva ghiozdanelor mari, sa nu ai probleme...ia-ti unu mic, ca nu e nevoie s le cari pe toate!