| Aniela2777 a întrebat:

La liceu, la materiile biologie si geografie mai trebuie caiet special? Adica, nu pot sa iau normal de romana?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te obliga nimeni sa ai caiet special, in schimb la biologie o sa mai faceti desene, schite etc, deci decizia iti apartine.

3 răspunsuri:
| mortallx a răspuns:

Nup,dar nici in generala nu trebuia caiet special...decat 1-4.

| Pathy a răspuns:

Acuma nu conteaza la liceu in ce fel de caiet scrii, dar totusi caietele alea sunt facute special pentru acele materii.
Dar oricum poti scrie in caiet de romana.

| Biankiss a răspuns:

Depinde de pretentiile profesorului...mai bine astepti pana in primele zile de scoala si o sa-ti intrebi dirigintele si profesorii respectivi