| Alëxąndŕą a întrebat:

La metin2 cum im fac o breasla? am lv 68 se poate DAU FUNDA

Răspuns Câştigător
| Shuellen a răspuns:

Te duci la gardian, trebuie sa ai peste lv 40(si tu ai), trebuiesc 200. 000 yang apesi pe butonul"creaza breasla"scrii numele dorit dai continuare si abracadabra, gata breasla. Iar culoarea calului se modifica pentru ca esti lider de breasla.
By3

4 răspunsuri:
| x4z5 a răspuns:

Pasul 1:mergi la gardianul din centru orasului.
pasul2:dai creeaza o breasla
pasul3:scrii numele breslei
pasul 4. apesi OK

| MonyKutza_2917 a răspuns:

Te duci la gardian, ala din mijlocul orasului, si dai Creeaza o breasla dar trebuie sa ai 200 ca happy succes :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O breasla o poti crea doar daca ai lvl 40... Te ducii la gardian cu 200. 000 yang(200k) dai pe creaza breasla apoi bagi ce numele de breasla dai next si gata! By EpixxPwnztongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mergi la