| anonim_4396 a întrebat:

Tocmai am fost data afara dintr-o breasla din Metin2...As putea sa-mi fac si eu o breasla si sa-i mai bag in ea pe altii nu? Si daca imi fac breasla, nu ma poate da nimeni afara nu? Numai eu ii pot da afara pe altii? Si pot sa-mi fac breasla daca lvl meu e 25 nu?

funditahee hee

5 răspunsuri:
| SentimenteColorate a răspuns:

Pei dai creaiare un glida si scrii ce vrei tu sucees

| CagulLa a răspuns:

Sal... da ai putea sa iti faci o breasla de la lvl 40 in sus doar, sub lvl 40 nu poti. si odata ce ti-ai creat propria breasla tu tai tu spanzuri, adica tu dai grade la membrii per care tii inviti in breasla, tu dai afara, tu faci tot. fundita pls

| Skittles04 a răspuns:

Daca iti faci breasla ta, nu te poate da nimeni afara pentru ca tu esti leader. pentru breasla iti trebuie lvl minim 40...sad

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Flori ei nu pot sa te dea afata dar trebuie sa ai minim lvl 42 trebuie sa fii atent cum pui gradul...si altele

| AlbertG a răspuns:

Ce metin joci? Daca joci EMPIREMT2 faci breasla de la lv 30, dar daca joci alt metin faci breasla de la lv 40... Daca ai propria ta breasla poti da ce jucator vrei tu afara...Si ai grija cum pui gradele la membrii breslei! fundita?