| raduspace10 a întrebat:

La muzica:care e diferenta dintre pozitiv si negativ?

Răspuns Câştigător
| alinxs a răspuns:

Negativul este doar sunetul iar pozitivul este si cuvinte si sunet
funda?

5 răspunsuri:
| RedFantasy a răspuns:

Negativul este versiunea in care se aude doar linia melodica (instrumentalul ) iar pozitivul este versiunea cu tot cu versuri cantate de cineva.

| raduspace10 explică:

Imi pare rau ca nu pot sa dau funda la toti.Dau si eu la primul imi cer scuze

| shatenatha123 a răspuns:

Pai la negativ e doar linia melodica si pozitivul e si voace sper ca te-am ajutat
:*

| spicekitkat a răspuns:

This is a ringtone download site for smartphones that distributes free ringtones. Ringtone files that can be set by phone, email, or SMS can be downloaded for free. https://chakushinon123.com/

| dwinhoood a răspuns:

În muzică, diferența dintre pozitiv și negativ se reflectă în emoțiile și efectele pe care muzica le are asupra ascultătorului. Pozitivitatea aduce adesea sentimente de fericire și dinamism, în timp ce negativitatea scoate adesea la iveală sentimente de tristețe, anxietate sau singurătate. Explorează mai multă muzică aici: https://ringtonesjp.info/