| Maria_3931 a întrebat:

LA NAIBA cu toata intrebarile... i-a spuneti-mi si mie cele trei lucruri(cele mai importante)care vi s-au intamplat in saptamna astahappy

9 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Las-o mai moale cu imperativele!

| daii a răspuns:

Am iubit, am crezut, am fost iubita.

by daiiwinking

| Bia:X a răspuns:

Am descoperit ca sunt mai draguta decat credeam, am terminat cumparatul cadourilor si acum il astept pe mosuhappy u?happy

| eek a răspuns:

Acum 2 zile am castigat la loto.
ieri am intalnit iubirea vietii mele
si azi am bucur de ambelelaughing

| ÅñdRa a răspuns:

Hmmmmmmm
1.Mam revazut bunicii
2.Mam intalnit cu iubitu meu
3.Am terminat cu cumparatur cadourilorbig grin

| Maria_3931 explică:

Nu este nici o intrebare... voiam sa stiu ce ati mai facut saptamana asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu-ți zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eeee abia miercuri ii! Mai este timp, revino cu intrebarea asta si duminica. Pana atunci iti raspundbatting eyelashes. Luni`thinking am fost la vara`mea si am iesit pe afara la bulgareala, sanie chiestii, marti am taiat porcu`(mint nu eu l`am taiat, eu doar am asistat, da` nabig grin), iar azi am vrut sa impodobesc pomu` si mami a zis ca maine se impodobeste si nu m`a lasat, sunt suparatalaughing.