| Elisabeta21 a întrebat:

La noapte imi i-a minutele iar eu mai am 1.98 euro credit. Treaba este ca fara 2 centi nu mi se mai activeaza formula de 2euro/luna.
Am luat o cartela de reincarcare de 1 euro.
As baga acest euro pe telefon la credit si cu celalalt euro din credit as activa formula... Credeti ca ar merge?

1 răspuns:
| addya a răspuns:

Bineinteles, dupa reincarcare vei avea 2.98 deci credit suficient pentru optiune sau poti astepta pana maine iti reincarci si reactiveti singur optiunea fara alte riscuri ( sa suni din greseala un numar pentru care te tarifeaza si astfel ramai din nou fara suficient credit)