| MurciaMurcia79 a întrebat:

Mi.am luat o cartela de reincarcare cu 5 euro, desi eu mai aveam cateva minute! Acum nu ma lasa sa imi activez optiunea nelimitat Orange cu 5 euro si scrie ca se activeaza pe 17 ianuarie, dar acum daca sun eu stiu c imi consuma din centpt ca 5 euro sunt 500 centi! Si eu stiu ca daca sun desi eu mai am 600 minute in telefon imi consuma din centi! Ce sa fac sa imi activez optiunea cu 5 euro? Repede va rog....am nevoie urgent! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| valentin75 a răspuns:

Salut! Probabil ca atunci expira extraoptiunea pe care o ai activata pe telefon.