| pamPammmPam a întrebat:

La noi la Balul Bobocilor echipele trebuie sa faca o proba la alegere. Mi-ati putea da cateva idei care sa-mi fie de ajutor? (mentionez ca sunt foarte rusinoasa mai ales cand se uita oamenii la mine :laughing

2 răspunsuri:
| ProjectJackpot a răspuns:

Pai, la concursul Miss si Mister din liceul meu, trebuia sa treci prin urmatoarele probe:
-sa dansezi cu partenera, vreo 2 stiluri de dans
-sa canti la microfon pe o mel cunoscuta
-si sa dai niste informatii despre tine
Si cam atat.Nu cred ca voi ve-ti scapa dupa o singura proba! Dar tu ai putea alege mima. Daca te simti bine, uiti de emotii. Apropo, la ce liceu inveti?

| Denii_7043 a răspuns:

Paaai, poti sa canti big grin
sau sa dansezi. laughing
adica nu stiu thinking
eu la un concurs de miss si misster am dansat happy mult noroc.