| byaa a întrebat:

Heibatting eyelashes. Se apropie balul bobocilor, si... m`am hotarat sa particip si eu, cu toate ca eram foarte confuza. Insa este o proba in care fiecare pereche trebuie sa faca o sceneta la alegere. chiar nu imi vine in minte ce as putea sa fac. Aveti ceva idei?batting eyelashes :* Fundita; x

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt pasionata de teatru, asa ca iti recomand ceva din piesa mea preferata, "Suflete tari" de Camil Petrescu. Cauta si cu siguranta o sa gasesti un fragment pe care sa-l puneti in scena. Piesa e superba, are multa emotie si profunzime.