| Etein a întrebat:

La o pagina de fb apar ``postari recente``.Ele, peste ceva timp vor disparea de pe pagina?

Răspuns Câştigător
| nicolethaa a răspuns:

Ele vor disparea doar pentru ca is fac altele loc, insa cineva daca va vrea sa vada ce postari vechi ai..se poate uita, exista sus o lista cu lunile anului si in functie de ce alege poate vedea ce ai postattonguece e facut public, ramane public!

Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Dispar atunci cand sunt inlocuite cu alte postari de gen. Exemplu: cand adaugi alti prieteni sau cand dai like la alte pagini.

Răspuns utilizator avertizat
| TheAce a răspuns (pentru Etein):

Aceasi chestie. Vor fi inlocuite de alte postari.

| nicolethaa a răspuns (pentru Etein):

E aceiasi chestie! d

| veselie a răspuns:

Vor disparea ca apar alte postari recente.