| anonim_4396 a întrebat:

La profilul acestea bio-chimie...toti zic ca este greu.Imi puteti spune daca este asa greu, sau este usor?

3 răspunsuri:
| Roxett a răspuns:

Daca nu-ti place si nu inveti constant orice este greu.

| cristina_6311 a răspuns:

Pai daca tie iti place mult chimia si biologia nu o sa fie greu.dar daca t descurci la materiile astea asa si asa o sa iti fie greu si e mai bine sa nu t risti.

| Prăjiturică_5703 a răspuns:

Daca iti place partea de real nu e deloc greu adica faci cam aceleasi ore pe care le faceai si in generala happy in afara de logica ai 2 ore de chimie 2 bio 2 fizica 4-5 mate 4 romana...nimic deosebit...eu tot la profil de stintele naturi sunt si nu i deloc greu happy (doar cu fizica nu prea ma inteleg binelaughing restul e ok)