| AnnA_8929 a întrebat:

Imi puteti spune si mie va rog la ce materii se da teza la profilul stintele naturii? la bio-chimie? Adica stiu ca se da la mate, romana si la biologie sau chimie? sau si la biologie si la chimie?

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Si eu am intrat la profilul asta, si se da teza la mate, romana si iti alegi 2 materii dintre biologie, chimie si fizica...deci in total 4.Vai de pielea noastra!happy

| Mikyduts a răspuns:

Cel mai imprtant este clasa in care esti. din cate stiu eu se da la matematica, romana si biologie, dupa acre ai de ales intre chimie si fizica. SPER CA TE-AM AJUTAT!:*