| gabrieloss98 a întrebat:

La profilul real specializarea mate-info cate ore de matematica se fac si ce alte materii se faci?

Răspuns Câştigător
| anytzza97 a răspuns:

Pe saptamana cam 4-5. in rest faci toate materiile pe care le-ai facut si pana acum, doar ca o sa aprofundezi matematica, informatica, fizica, chimia si putin biologia. Teza dai la mate, info, romana si la alegere fizica, chimie sau biologie. Daca e profil intensiv engleza dai teza si la engleza.happy