| magirl55 a întrebat:

Cum e la profilul mate-info? E greu?(ma refer la.ce materii faci, cate ore etc)

3 răspunsuri:
| Oanna96 a răspuns:

Nu este foarte greu la mate-info insa trebuie sa te ti de treaba, adica sa inveti ora de ora, fiecare lectie pentru ca altfel iti va fi foarte greu.Ore multe nu iti baga, o sa ai in plus fata de ceea ce stiai tu in clasa a9a logica o ora pe sapt. in a 10-a psihologie, in a 11-a economie iar in a 12-a parca filozofie si bineinteles doar o ora pe saptamana. Informatica in clasa a 9-a o sa ai doar o ora, asta bineinteles daca nu luati optional o ora in plus, pana in clasa a 12-a o sa ajungeti pe la 6 ore info pe sapt. Nu este chiar asa grea dar trebuie sa fii atent ora de ora, include si putina logica dar si matematica.
Sper ca te-am ajutat.

| almirock a răspuns:

Faci multe ore și grele la mate, info și fizică, dar în rest e ok. Dacă îți place, o să ți se pară ușor!