| iulia_1542 a întrebat:

Ce materii se fac pe profilul stiinte sociale? Cate ore de matematica se fac la profilul mate info simplu?

Răspuns Câştigător
| Sheridanx a răspuns:

La stiinte sociale se face multa istorie, romana, logica(in clasa a 9-a, psihologie in clasa a 10-a, economie in clasa a 11-a si filozofie in clasa a 12-a.parca asa era ) si se pune accent pe o limba straina (engleza sau franceza).
In comparatie cu mate-info, la stiinte sociale e destul de usor.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat