| ßarbie a întrebat:

La programul Photoscape unde dau ca sa scriu in poza? happy Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| znstr a răspuns:

Deschizi programul,alegi 'Editor' din lista aia,incarci poza *in stanga iti apar toate folderele din care alegi o poza* apoi dai in bara aia din josul pozei la Object. Acolo o sa-ti apara doua tipuri de T,click pe primul ca sa scrii normal,si pe celalalt T,dublat, ca sa poti scrie cu umbre. Te descurci tu, nu e complicat. Bafta!

1 răspuns:
| buzeduulci a răspuns:

Editor->Incarci o poza->Object->T->Scrii text; alegi culoare, opacitate, il faci cum vrei tu-> Ok.->aranjezi pe poza unde vrei tu-> save as-> dekstop;
si gata:*

fundita?batting eyelashes