| Sakura1pinky a întrebat:

La scoala de 1 martie mergeam cu niste fete pe langa sala de sport.Si dintr-o data vine un grup de baieti si au inceput sa ne cheme repede in spatele scolii acolo era un topor plin de sange. Dupa aia pe pereti era scris un D cu rosu. Si un D cu alb atunci am fugit. Cred ca v-ati dat seama ca D-ul ala venea de la draq.
Deci vreau niste explicati. Ce s-a intamplat in ziua aia?

Răspuns Câştigător
| Silvara a răspuns:

Probabil a fost doar o gluma proasta din partea lor sa vada cum reactionati. Stai linistita! Bine ar fi ca dupa vacanta sa ii intrebi ce s-a intamplat atunci si mai multe lucruri legate de acel lucru! Dar nu cred ca este vorba despre ceva paranormal. Ai grija! Pa-pa!

8 răspunsuri:
| PeStraziGoale a răspuns:

Vroiau sa va faca un cadou.
Un matrisor.D era cu alb si rosu din cate vad eu ca ai scris.
Deci era un martisor nu? Va facut o glumalaughing(cred)big grin

| Viviannnnnna a răspuns:

straight faceDoamne.
sunt mai multe explicatii rolling on the floor
un grup de baieti au omorat o profa laughing
D-"Diriginta" big grin.
nu stiu happy

| emosoul a răspuns:

Cred ca doar a vrut sa va sperie cineva...winking

| nevastuica_7599 a răspuns:

Sigur era sange? cam dubios adica na nu sti niciodata da poate era spay dinaa pentru grafiti stiu si au facut d-ul dar nu cred ca a fost cineva omorat

| iHeartKpop a răspuns:

V-au pacalit LOL
n-ati auzit de o substanta numita ''vopsea''?

| 2222222222222222 a răspuns:

Doamne cea mai veche faza cu D scris pe perete cu graffiti sau ketchup laughing nu te lasa pacalita asta o foloseam si eu cand aveam 14 ani sa sperii fetelewinking

| Tedi_1921 a răspuns:

Glume proaste!

| Andra29y a răspuns:

Nu am de unde sa stiu dar cred ca acei baieti erau nebuni! sau doar vroiau sa va sperie