| Anamaria156 a întrebat:

La scoala noi facem inot da cateodata mi-e rusine in costum de baie pentru ca sunt cam slaba! Intrebare:Ce as putea face?

6 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Toata lumea e in costum de baie oricum si nu e nimic rau sa fi slaba. Eu eram cea mai grasa printre slăbuțe in costum si tot nu imi pasa happy

| leiidinbanie11 a răspuns (pentru Justme1997):

Mai rau e SA FII analfabet.

| Justme1997 a răspuns (pentru leiidinbanie11):

Te doare pe tine grav daca am mancat eu un "i"? Ori era întrebarea ta?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Justme1997):

Or*

| Justme1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ori nu

| Ramonahanna a răspuns:

Nu trebuie sa ti fie Rușine cu (,) corpul tău.Fiecare om are un defect sau mai multe la fel și cu (,) calitatile.Dar dacă esti foarte slaba, gen 30-35 kg nu este bine pentru sănătatea ta.