| gabby_2267 a întrebat:

La telefonul "Samsung galaxy y pro yung b5510 " se poate schimba tonul de sms cu unu care nu se afla in memoria telefonului ci pe cardul de memorie? Si daca da cum.
Multumesc anticipat. funditawinking

Răspuns Câştigător
| OvidiuDrg a răspuns:

Trebuie mutat in telefon....pe card nu prea merge ca e memorie externa si se poate da jos....la toate samsungurile care le-am avut,trebuia sa mut melodiile in telefon pentru a le pune ca ton de ceva,cel mai bine muta-l in telefon si seteaza-l si daca nu intra si la el de pe card si seteaza-l,daca nu poti seta de la melodie,incearca din setari,de la profiluri,cum y e cu android o sa aiba in setari ori Sunet cum am eu la xperia, ori setari apeluri cum am la galaxy cheat, acum vz si tu, stiu ca nu te-am prea ajutat dar mi-am dat opinia, sper ca te-am ajutat putin.