| Gaara5846 a întrebat:

La voi in liceu sunt multi manelisti? rolling on the floor)

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

La ce liceu de căcăt înveţi tu, manelistule?

| AtateaConditii a răspuns:

Da, și am unu in clasă care se crede mare barosan și ghici ce? Si ceilalti il considera asa, mai ales profesorii, il iarta de fiecare dată. ****** mama ma-si ah ce nu il suport.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai in clasa am mai multi decat ar fi necesar pentru toata Romania.

| eviltwinnn a răspuns:

Da, peste tot sunt astia.

| AsdfghjkI32 a răspuns:

Nu nteleg de ce va cacati pe voi cu "mvai manelisti, ew", hai ma, manelele is doar un gen de muzica, parca ii pasa cuiva ce mesaj au/cine canta melodia respectiva. nu ma simt atacata, dar si eu ascult manele la petreceri sau cand am o stare proasta si vreau sa ma bine dispun. nu inteleg ce e rau in a asculta manele, e ca orice alt gen de muzica.