| nyteshade1797 a întrebat:

Exista vreun liceu in Craiova care sa aiba si ceva rockeri? M-am saturat de manelisti si de pocaiti...

4 răspunsuri:
| nyteshade1797 explică:

Performanta tine de mine. Am note destul de bune la liceul asta (>9), dar unii profesori sunt aiurea cu mine pentru ca sunt ateu si ascult rock. Se iau si de parul meu, si de tricourile mele. Sunt in al saptelea an in liceul asta si MI-A AJUNS! Ca performante stai linistit ca nu e cel mai bun liceu.

| nyteshade1797 explică:

Pe pocaiti si pe manelisti nu ai cum sa ii convingi. Pentru pocaiti esti satanist, iar pentru manelisti esti gay...

| cocosteluta a răspuns:

Nu stiu nici un liceu din Craiova pentru ca nu locuiesc in Craiova dar legat de chestia co rockul sa stii ca acest tip de muzica vorbeste cel mai intens fel de ati exprima sentimentele (dupa parerea mea) si poate exista posibilitatea sa ii convingi pe unii din colegii tai sa asculte catava trupe tari. Poate ai succes.

| Mardukk a răspuns:

Te înțeleg perfect.
În școala mea sunt doar vreo 6 rockeri/metaliști restul sunt gen JB, 1D sau manelști care țin cu Guță, Salam etc. Totuși liceul ți-l alegi după performanțe nu după persoanele care sunt în el. Chestia asta ține de viitorul tău