| downwiththesickness a întrebat:

La voi in liceu sunt oameni judecati dupa situatia materiala?

9 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Da, cu siguranta. Cam la toate liceele din Romania e asa din pacate.

| Drimmero a răspuns:

Aveam un coleg in clasa la liceu, care cica incerca sa faca misto de mine cu nu stiu ce haine, dar el venea de la coada vacii, nici curent in sat nu avea, asa ca-l trimiteam de unde venea!

| Florentina9210 a răspuns:

Peste tot este asa, nu doar in scoala. Unul care isi permite mai mult il judeca pe ala care nu are ca na, asta-i romanul! Stim doar sa judecam.

| justanotheruser99 a răspuns:

Da, din pacate, but who cares? Adica pe mine una nu prea ma afecteaza parerea altora despre mine, deci... pot sa si-o pastreze.

| Sociopat a răspuns:

Nu.

| UzOm a răspuns:

Peste tot în lume e așa, nu numai într-un loc.

| anonima0101 a răspuns:

Da.

| KateBubble a răspuns:

La mine în liceu nu

| Frumuseti_Anuska_1975 a răspuns:

Nu conteaza situatiamateriala, trebuie sa fi sociabil, prietenos si desigur sa invati bine. happy