| andreea_9338 a întrebat:

La windows 7 ultimate dc nu pot pune poze pe ecran si imi apare ecranul negru si cand sa downloadez programul ala de care am nevoie nu pot ca se opreste aproapela sfarsit! i s-a intamplat cuiva si la cel mai bun ajutor

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.La-i downladat prost la fel de prost pe cat de proasta esti tu...straight face 2. Daca esti proasta mai bine nu il downladai. 3.Intreaba unu mai destept decat tine si mine...straight facestraight facestraight face

| Aidaaaa a răspuns:

Da.Trebuie sa iti reinstalezi Windowsulbig grin

Baga toate fisierele in Dsadsau pe CD... unde preferi) si reinstaleaza-ti C:-ulwinking