| anonim_4396 a întrebat:

Lady Gaga are cancer sau asa ii place ei sa poarte peruci de tot felul ca sa se dea in spectacol. Mie imi place mult de ea si sunt curioasa!

4 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu are cancer, asa poarta ea perucihappysi mie imi place cum canta.

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Ei cum sa aiba cancer... daca ar avea nu ar fi in starea fizica buna in care e ca sa mearga in atatea turnee. Poarta peruci pentru ca ea si impresarii ei sunt de acord cu ideea ca naturaletea si simpla fumusete nu mai e la moda... ceea ce o tampenie mare de tot.

| Alex_7297 a răspuns:

Doamne-ajută!

| Jivahair a răspuns:

Buna, perucile medicale si cele fashion sund mult mai scumpe pentru ca in realizarea lor se investeste foarte mult timp. Iata un Ghid practic pentru a intelege diferite tipuri de peruci : http://www.jiva.ro/ghidul-perucilor.htm