| alonet a întrebat:

Lady gaga?! papusa masonilor? ati mai citit careva asemenea articol : http://www.lovendal.net/......mul-ocult/ sau cautati pe youtube "demascarea industriei muzicale? care e treaba cu toate acestea?

1 răspuns:
| yasmin1407 a răspuns:

Din cate m-am documentat si eu, illuminati este un grup de oameni bogati, influenti ce prin mass media ne controleaza, fara sa iti dai seama prin diverse clipuri : rihanna, jay z, beyonce, kanye west apar diverse mesaje ce la prima vedere nu sunt asa usor de gasit...ei vor sa ne controleze, se spune ca toate razboaiele, atentatele au fost " prelucrate" de ei, ei considera ca suntem mult prea multi oameni pe ceasta planeta si vor sa reduca considerabil numarul, au un goal de aproximativ 1-2 milioane de oameni.