| anonim_4396 a întrebat:

Lasand dulcegariile am vazut ca nu prea o interesez asa ca ma feresc eu de ea si se uita mereu de pe mine acum ce ar trebui sa fac.
oare sa ma duc si sa vorbesc cu ea si poate s-o intreb ce simte pentru mine si sa osarut

2 răspunsuri:
| flore45 a răspuns:

Incearca doar sa vorbesti cu ea, dar nu asa intreab-o de ce nu te place sau de ce nu te placea.Cat despre partea cu sarutatul...lasa timpul sa decida, nu te grabi! Asta ti-o spun deoarece sunt fata si stiu cum ar reactiona!

| ionutunited a răspuns:

Mai n-ai inteles,, acum ea ma cauta pe mine vroiam sa va intreb daca sa vorbesc cu ea cu privire la noi doi