| Maduu200 a întrebat:

Eu lucrez la un supermarket ca si lucrator comercial.Am impresia ca a pus directorul ochii pe mine deoarece cand m-a vazut prima oara se uita foarte insistent si cand ma mai intalnesc cu el imi zambeste si se fastaceste, se rusineaza si se uita foarte mult ba chiar o data a venit la mine si m-a intrebat ce fac.Credeti ca ma place? eu simt asta, doar sunt femeie si asa vrea sa stiu cum as putea sa vorbesc mai multe cu el sa il intreb daca simte ceva pentru mine!
Dau funda

10 răspunsuri:
| elyfel a răspuns:

Poate te simpatizeaza,sau poate te testeaza daca esti pe perioada de proba, sa vada daca esti usor distrasa de la ce faci, vrea poate sa vada care sunt relatiile tale cu clientii. Poate te place, daca vrei sa vorbesti cu el, fa-o in afara programului de serviciu.Eu personal nu mi-ar placea sa am sa zic,, legatura,, cu patronal.Cine stie ce fel de om este, poate isi urmareste interesul atat daca ma intelegi big grin Nu ai specificat daca e tanar sau mai in varsta.Ideal ar fi ca tu sa te faci indiferenta pentru ca poate el isi va face curaj si va intra in vorba cu tine.Nu trebuie sa-l bagi tu in seama daca te place va veni el singur la tine. big grin bafta.O femeie nu trebuie sa abordeze un barbat ci invers happy

| Maduu200 explică (pentru elyfel):

Nu este in varsta, cred ca are 30 de ani

| elyfel a răspuns (pentru Maduu200):

A pai atunci incearca sa fii draguta cu el.big grin zambeste-i frumos, fi politicoasa si daca e timid incearca tu sa-l abordezi

suntserios
| suntserios a răspuns:

Este o vorba care spune "sa nu te ca.ci unde mananci"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aha, si culmea, directorul este si el singur dar mult mai invarsta decat tine.
Ai cerid irect numarul de telefon, si cine stie, maine o sa iei cina cu nevasta-sa si cei 2 copii de acasa, apoi o sa treaca pe caietul de "sarcini" o alta lucratoare / angajata trecuta / arsa / prin pat.

asa promovezi, cine stie, poate dau de tine la casa de marcat sa-mi recomanzi niste tampoane laughing

| CosminC86 a răspuns:

Daca si tie iti place de el atunci intreaba-l pur si simplu. Ai grija sa fiti singuri.

| ArthurKn a răspuns:

Cred ca se anunta o promovare smug

| Laurentizyu a răspuns:

Ai grija Directorii cum vin asa pleaca.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Laurentizyu):

Dar mai inainte noile angajate insarcinate laughing

| chiccabella a răspuns:

Dupa mine ar trebui sa-i zambesti si tu sa fii amabila cu el si sa incerci de ce nu, sa legi o oarecare conversatie cu el.Doar comunicarea e foarte importanta intr-o relatie.Iar daca el e prea timid ia tu initiativa! Sunt convinsa ca dupa o iesire in doi nu va mai fi atat de inhibat... poate te-ar putea acompania acasa dupa orele de munca, cine stie?