| anonim_4396 a întrebat:

Laura cosoi s-a despartit de Smiley. Nu mai da 2 bani pe el, asa ca celelalte fete de ce ar da?

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ce treaba are una cu alta. daca tu te desparti de un baiat inseamna ca nu trebuie sa se mai uite nimeni la tine?

sau crezi ca laura cosoi e perfectiunea intruchipata si ce nu ii trebuie ei nu mai trebuie la nimeni?

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Din câte am înţeles, el i-a dat papucii!

| cristiiiiiii a răspuns:

Pentru ca ele inca nu au avut ocazia sa aiba o relatie cu Smiley

| fadnox a răspuns:

Poate nu dau pe el, da' pe banii lui sigur...

| FastAndFurious a răspuns:

Pentru ca fiecare fata are preferintele ei. Nu e Laura Cosoi un etalon.

| Cybertron99 a răspuns:

Smiley e un tip simpatic, cunoscut, nu e infumurat, dragut(din punctul unora de vedere). Acum nu inseamna ca daca Laura nu s-a inteles cu el altcineva nu ar face-o happy Nu suntem toti la felwinking