| MichaelPapushel a întrebat:

Legat de Counter Strike(1.6), imi apare mesajul asta "Connection to server lost during level change" imi apare dupa ce ma joc vreo jumatate de ora si ma deconecteaza, am reinstalat jocul din nou si tot imi apare. Ce trebuie sa fac ca sa nu imi mai apara ca sa pot juca. Dau FUNDA!big grinbig grinbig grinbatting eyelashes

4 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Asta iti apare de fiecare data cand schimbi harta, atunci pierzandu-se conexiunea cu serverul. Ca sa rezolvi treaba asta te duci in folderul in care ai instalat CS-ul, intri in folderul cstrike, apoi cauzi fisierul config.cfg, il deschizi si in el cauti linia pe care scrie: cl_timeout x
unde x este un numar oarecare, si in loc de acel numar pui: 99999999999
Si ca sa fii sigur, dupa ce salvezi acest fisier, deschizi si fisierul userconfig.cfg din acelasi folder si la urma adaugi linia urmatoare:

cl_timeout 99999999999

si apoi salvezi fisierul, dupa asta problema va fi rezolvata.

| MichaelPapushel explică (pentru Supps):

Am facut cum mi-ai spus si tot ma scoate.Acuma ce sa fac?straight face. Propun sa vorbim pe messenger.

| Supps a răspuns (pentru MichaelPapushel):

Incearca cu urmatoarele linii in userconfig.cfg:
cl_timeout 999999999
sv_timeout 999999999
cl_allowdownload 0

Daca nici asa nu rezolvi problema lasa un id prin PM si vad ce putem face.

| Beautiful7 a răspuns (pentru Supps):

Si eu am tot problema asta, id-ul meu e edyblondul, te rog adugama