| night_crawler a întrebat:

Legat de scoala:mai exista in scoli profesori care bat elevii...vi s-a intamplat lucrul asta? ce motive a avut respectivul profesor sa va loveasca?

Răspuns Câştigător
| Silvia a răspuns:

Dar care pipaie mai exista?laughingSau eu sunt singura idioata care sunt pipaita?thinking

15 răspunsuri:
| JustMe a răspuns:

POy, nu pot spune ca bat elevi... cel putin la scoala mea...nah...acum m-am mai ales si eu cu kate o palma pe fundlaughing si alti kolegi cu palme pe cap pentru ca am fost nesi sau eu habarnista la tablalaughing

| oz a răspuns:

Eu nu am vazut.

| Mwhahahaa a răspuns:

Buna
Eu fiind in clasa a6-a...am 2 colegi care vorbesc incontinuu la ore si sunt nepoliticosi, nerespectosi fata de profesori... odata au enervat-o foarte tare pe doamna de mate si i-au pleznic pe aman2 cu cate o palma peste ceafa.laughing n-a fost cine stie ce...
iarasi.doamna de bio odata a lovit un baiat tampitoh go on care spunea prostii cu palma ...in cap...big grin Atat... din cate stiu eu.laughing

xoxo...

| Klara a răspuns:

Se pune daca doar ii trage cu cartea-n cap?

| night_crawler explică:

@AndyStreet..curios... inseamna ca sunt singurul tampit care i-a bataie..totusi cred ca mai sunt si altii laughing

| DonGiovanni a răspuns:

Pai aia de muzica bate cam multi copii da eu fug prin clasa si scap big grin daca vine profa de muzica sa ma bata fug si daca ma prinde ii dua un sut in cur laughing pe alti prosti ii face praf cu palmele tongue

| -=AleCS=- a răspuns:

Mai demult era valabila acum nu mai au tupeu laughing... nu stiu cum e la voi dar la liceu nu e vb de asta laughing si peste tot daca nu ii convine sa iti dea nota sa te puna apsent nu sa dea ca dobitocu

| Andy~~Black~~Underground~~Mafia a răspuns:

La mine la schoala elevu bate profesoru laughing..nu stiu la ce scl ai vazut tu ca ii bat pe elevi rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| mariutza a răspuns:

Dap la mine in scoala... diriga mea... daca ai facut ceva rau si ii nervoasa...iti da niste palme.iti rupe urechile... te trage de perciuni...in mine nu a dat.doar profa de info laughing si aia ii rea uneori...iti da si aia niste palme si iti lungeste urechile pana la cer... aa da laughing si profu de isto te trage de perciuni si tu stai pe varfuri laughing si el te tot tragee. dar na mai si meritam uneori. dar uneori exagereaza si ei

| Viuvi a răspuns:

Da.laughing
Fostul meu diriginte, in clasele 5-6, daca el iti explica si tu nu stiai sa explici din nou te lovea - in general pe baieti - le dadea castane si cartofi laughing asta insemna cate un pumn in cap, sau ii tragea de perciuni!

| AdeLina a răspuns:

Exista exista... laughing... Dar nu mai sunt asa de multi ca pe vremuri... Profu' meu de romana e temut in scoala mea... Bn e si foarte nesuferit dar asta e alta povestetongue... Tine foarte mult la disciplina atentie etc etc... Si daca nu esti cuminte te lipeste de peretelaughing... Eu personal nu mi-am luat-o de la elhappy... decat prin cls a 5-a... parca... mestecam guma si tineam cartea de rom in fata ca sa nu ma vada (na eu eram shmekera...cicalaughing) si a venit tiptil tiptil la mine si mi-a dat una peste carte de a zburat direct in cosul de gunoi si am inghitit si gumalaughinglaughing...

| Mihaela_2782 a răspuns:

Fostul meu diriginte a batut doi elevi (le-a lasat urme) pentru ca s-au batut in clasa in timpul unei ore cand nu a venit profesorul. Bine ca a iesit la pensie...
Acum avem o diriginta care ne lasa sa facem ce vrem noi si aproape toti colegii mei au fise de exmatriculare pregatite in caz ca mai fac ceva rau ii exmatriculeaza.
Deci fostul dirig ii batea pe elevi dar avea motive.
Dupa ce a iesit profesorul respectiv la pensie l-am vazut cu piciorul in ghips su cu multe vanatai... de la ce erau va dati si singuri seama laughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai am avut o coleaga care la ora de franceza, anul trecut, i'a spus profesoarei ca nu si'a facut tema, la care profa i'a luat caietul din mana(BTW avea caiet cu arc) sh a lovit'o peste fata. Aia si'a strans cartile sh a plecat acasa, a venit inapoi cu taica'su si au facut plangere la potitie.happy TAke carepeace sign