| ScriptS3 a întrebat:

Legenda lui Bloody Mary, e adevarata? Va rog fara raspunsuri la misto!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu este adevarata legenda asta, este doar o nascocire a oamenilor sa sperie lumea, nimic mai mult.
Te pup!

8 răspunsuri:
| LaraClarice a răspuns:

Nu este adevarata. Dar nu iti recomand sa incerci invocarea micutei pentru ca psihicul tau va,, lucra" si te vei speria.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu stiu de legenda da cocktail ul e adevarat tare

| PedoBarbie a răspuns:

Nu.

| prizeFTW a răspuns:

Se spune că dacă stingi lumina, aprinzi trei lumânări şi zici bloody mary de trei sau mai multe ori, apare din oglindă şi te poate răni grav sau te poate omorî... Eu nu cred. Am încercat la şcoala în baie laughing cu două fete laughing şi n-a mers.

| ayosmdk a răspuns:

Cuvantul 'legenda' vorbeste de la sine.

| ღAngiießăă a răspuns:

Am încercat, fazele cu oglinda. cu mult timp în urmă rolling on the floor şi nu funcţionează, deci nu.

| Corynna13 a răspuns:

Nu este adevarata. E doar o poveste buna pentru fazele in care esti cu prietenii noaptea la distractie si aveti chef de glume happy E buna sa te sperii un pic, desi e evident ca nu e adevarata.

| georgi90000 a răspuns:

Logic ca nu este adevarat este doar un film pffff