| SVD a întrebat:

Liceu:stiintele naturii sau filologie bilingv intensiv engleza?

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

La care ţi se potriveşte. Dacă nu le ai cu matematica, fizica, chimia, biologia şi informatica n-are rost să te chinui cu ştiinţe ale naturii.

| BeYourOwnMaster a răspuns:

Daca iti place medicina si domeniul asta alege stiinte ale naturii,daca iti place engleza, romana, istoria alege filo.Acum eu o sa iti zic ce am alles eu:stiinte ale naturii si nu ma caiesc pentru ca vreau sa devin doctor.Tu trebuie sa decizi ce te avantajeaza.

| Holocaust a răspuns:

Ştiinţe ale naturii. D:

| GabySandra a răspuns:

Depinde la ce esti tu buna si ce vrei sa faci pe viitor.Eu sunt la filo engleza si nu am scapat de fizica sau mate, in schimb chimia e usoara si daca te intereseaza mult engleza e bine sa alegi filologie.

| RoCkYbOyLoW a răspuns:

Du-te la intensiv te va ajuta mult pe viitorwinking
BAFTA:p