| andreea_4761 a întrebat:

am luat admiterea la liceu cu 7, 40 da stiu..este o medie mica...cel putin pentru mine insa m-a scazut foarte mult matematica x( o urasc,dar nu asta este intrebarea mea. vreau sa ma duc la liceul vocational Nicolae Titulescu stalina insa nu am medie pentru acest liceu dar are un profil de arte vizuale -tehnician pentru tehnici artistice insa scrie ca nu participa la repartizarea compiuterizata, se intra cu media 6, 35 ce inseamna asta, adica trebuiau date niste probe pentru a intra la acest profil? va rog raspundeti-mi ca nu stiu iar daca nu pot intra aici ma voi duce la liceul radu greceanu la care ultima medie de intrare a fost 7, 59 iar eu cum am 7, 40 oare as putea intra ..stiu si eu sunt medii orientative poate pot sa intru ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La profilul de arte vizuale, nu cred ca mai poti intra pentru ca, de obicei, probele se dau la inceputul lunii iunie. In orice caz, intereseaza-te mai bine.
La Radu Greceanu ai putea intra, daca mai raman locuri...eu zic sa pui cat mai multe licee pe lista de inscriere ca nu cumva sa ramai pe dinafara.
Bafta.
P.S: Si pe mine m-a scazut matematica la examenul de anul trecut, asa ca iti inteleg durereahee hee

1 răspuns:
| Reek54 a răspuns:

Nu cred ca o sa intri la Radu Greceanu, iar de liceul de arte. nu stiu ce sa zic.