| PerPum a întrebat:

Locurile de romi sunt libere pentru oricine sau doar pentru romi?

Răspuns Câştigător
| Notmyaccount a răspuns:

Pai daca se numesc locuri pentru rromi, e clar ca sunt locuri rezervate exclusiv rromilor. La fel si cu locurile special rezervate celor din Republica Moldova. Poti sa intri pe locurile lor doar daca de declari rrom. Personal mi se pare o prostie... Dar mno...

| PerPum explică (pentru Notmyaccount):

Merci de răspuns. Am un coleg care s-a declarat rom doar că sa ajungă la un liceu mai bunicellaughing)) eu acum sunt la un liceu la care nu aș prea vrea să fiu și unde vreau să mă transfer toate locurile sunt ocupate, mai puțin alea de rom. Și poate mă lăsa sa mă transfer, acele locuri fiind libere, dar dacă-s de doar de rom...:[[[

| Notmyaccount a răspuns (pentru PerPum):

Daca te tine sa urmezi ecemplul colegului... Multa bafta.

| PerPum explică (pentru Notmyaccount):

Nu logic, doamne

5 răspunsuri:
| elle94 a răspuns:

Doar pe rromi

| BarbieGirl13 a răspuns:

Doar pentru rromi. Eu asa stiu