| Frogie a întrebat:

Logica : Era canicula mare afara. Sotia isi gaseste sotul spanzurat in sura. Sub el era o balta cu apa si alaturi o sapa.Cum s-a sinucis barbatul? Raspundeti si continuati cu o alta intrebare. Urmatorul raspunde, lasa o intrebare si tot asa! big grin

10 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Barbatul s-a spanzurat happy.

Cine a fost primul, oul sau gainahee hee?

| marrr a răspuns:

Lady. Love : raspunsul este "m"-ul tongue

| Lady.Love a răspuns:

Nu cred ca ai pus bine intrebarea. De fapt era asa: un barbat este gasit spanzurat intr-o camera. Cum a reusit sa se spanzure din moment ce in camera nu era niciun scaun...sau un alt obiect pe care se putea urca? Singurul indiciu era o balta.
Raspuns: balta e rezultatul topirii unui cub mare de gheata...pe care s-a urcat el.
(Scuze daca nu m-am exprimat foarte corect... da intelegi tu ce am vrut sa zic)

Raspuns pentru MissMaddy ca intrebarea pusa de colored4life nu-mi pare a fi de logica...
Chirurgul este mama lui.

Si acum intrebarea mea:

Ce este odata intr-un minut, de doua ori intr-un moment si niciodata intr-o o suta de ani?

| larrii a răspuns:

Foarte mult laughing)

Aveam 10 pesti in acvariu si 2 s-au inecat ...cati pesti mai am?

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Caciula...
"Tatal cu fiul merg cu masina si fac accident, in urma acestuia tatal moare, iar fiul este dus de urgenta la spital, pe masa de operatie chirurgul spune: Nu pot sa il operez, deoarece este fiul meu. Cine este chirurgul?

| ₣e†ĺ†α Ŕ嚃å†α†ħå a răspuns:

Pestii nu se ineaca...tot 10 laughing
raspuns pentru @Lady. Love : Habar n-am...laughing

| ♥ŤяiŁµℓiŁµ ČяØĊ○Điℓµ♥ a răspuns:

Prieteni :X

Cine te ia de mana si iti atinge sufletul oricat de departe ar fi?

| JesterRO a răspuns:

Pestii nu se ineaca, deci tot 10.

Care este urmatoarea trebuinta a omului dupa oxigen, apa si nutrienti?

| everyyoueveryme a răspuns:

Dracu! devil
Cat de muuulta ma iubesti?:X
happy

| lucian99 a răspuns:

Gaina

Mâna este pentru mănuşă precum capul este pentru...
1 păr
2 picioare
3 piept
4 om
5 caciulă