| zeitaana a întrebat:

LoOme va rog si eu sa ma ajutati urgent cu niste statusuri despre invidie.
Am 2 proaste la scoala(nu dau nume) care ma critica si ma vorbesc pe la spate si acum aman2 si-au pus la status " daca eu sunt supbiect de barfa. tu cretin`o esti o tarfa" vreau cea mai buna replica sau cele mai bune replici la acest status mesri urgent:X

Răspuns Câştigător
| ioana_7606 a răspuns:

Iti dau un sfat, lasa statusurile si trateaza'le cu indiferenta nu te pune in minte cu ele. E ceva stupid si eu faceam asa si degeaba, poti sa le spui in fata daca ai ceva de zis nu virtual

Bafta!

3 răspunsuri:
| Andru1996 a răspuns:

Deci status ala era pentru tine?:@...sa vezi ce taraboi dau eu cu ele

| Issa_6207 a răspuns:

Eu una nu cred ca merita bagare de seama...

genu ala de persoaneoh go on.las`o balta mai bine nu le bagii in seama

pentru. ca le dai satisfactie.lasale pe ele cu status. lor si criticile probabil asa se considera ele si de asta vorbesc despre tine.

| Alina0104 a răspuns:

Invidiosii vor muri, dar invidia niciodata!

Numai dupa invidia altora iti dai seama de propria valoare!

Nu exista semn mai bun al reusitei decat ura si invidia celorlalti

cine nu e invidiat, nu e fericit!

:*