| Dianaaaa1998 a întrebat:

Vreau si eu niste statusuri pentru cele care nu ma suporta si ma tot critica pe la spate.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai bine inveti sa nu-ti pese?

| Cammmelia a răspuns:

Buna,uite aici cateva :

Dacă sunt drăguță cu oamenii care nu mă suportă, nu înseamnă că am 2 fețe, înseamnă că sunt matură

Dacă ma vorbiti pe la spate, înseamna că sunt de mult in faţa voastră.

Momentul ala cand esti ranit de oamenii pentru care ti-ai da viata.

Preferam să fiu văzută ca o scorpie fără sentimente, decât să-i las să vadă cât m-au rănit.

Nu te coborî la mintea prostului. Te va bate cu experiența.

Invata sa nu ai nevoie, de cine nu are nevoie de tine.

" Cel mai greu lucru este să înveți să trăiești fără omul cu care sperai să-ți petreci tot restul vieții.

Crezi că toţi îţi sunt prieteni, dar trăieşti printre falşi, când toţi vor să te întoarcă dacă ai făcut 2 paşi.

Urăsc oamenii care în prezența altora se schimbă!

Demonstreaza persoanelor care te-au ranit ca nu ai nevoie de ele pentru a fi fericit

Cine n are multi prieteni, nici sa nu si doreasca, ca cea mai perversa rasa e rasa omeneasca! happy

Nu exista placere mai mare decat sa fii cea mai fericita in fata celor ce te-au ranit candva.

Om in adevar bun e numai acela care ar fi putut fi rau si n-a fost.