| coltdesuflet a întrebat:

Looomee! Ajutatsi-maaaa! Va rog eu din suflet! Vreau si eu la o tabara de vara. ma ajuta cineva cu idei si informatii concrete? [multumesc anticipat] happy!

2 răspunsuri:
| amanda33 a răspuns:

Sufletel : regula acestui site e sa ne respectam reciproc! de ce nu faci si tu asa, scriind normal si nu glamorous ca orice "pitzi" de rang inferior?
Taberele de vara se organizeaza de orice agentie de turism si scoala in orasul tau, cu conditia sa fii elev/student la o forma de invatamant de zi si de stat. Daca scoala ta nu se implimca in organizari de tabere, atunci du-te personal la o agentie de turism si solicita consultanta ( e gratuita). Sau : vei ce prieteni / rude de varsta ta pleaca in tabere si du-te cu ei. Succes

| candydream a răspuns:

Depinde ce iti place, daca iti plac sporturile extreme poti cauta o tabara de alpinism, daca iti place engleza exista tabere de vara internationale in Oxford(este mai scump) dar mai accesibile sunt taberele in tara(la mare, sau in statiuni montane)Sper ca ti-a fost de ajutor. xo, xo