| Dyanes a întrebat:

Lovebatting eyelashes
Iubesc un baiat, si mi a dat de inteles asa..prin gesturi, imi zicea diferite chestii..ca-i sunt draga,ca-i sunt promisa,desi suna cam tiganesc laughing. asa mi-a zis! si odata m-a luat cu masina, a mers cu 20 la ora..eram la distanta de 5 case de casa mea.nu stiu ce sa zic.
inainte de vacanta de vara,m-am intalnit cu el, vorbea foarte frumos cu mine.iar azi l-am reintalnit..si nu a vorbit deloc,eu eram la un magazin si el era la terasa magazinului,cu prietenii,juca sah. am stat o ora in magazin cu prietena mea care vinde acolo si dupa am plecat vazand ca nu vorbeste cu mine, eu am fost la ei sa.i salut..toti mj-au salutat el nu,dar ma cauta cu privirea. si dupa ce am plecat eu, bineinteles el n-a vazut ca am plecat ..ca era cineva in dreptul lui.a intrat in magazin! Nu stiu ce sa cred! Sufar tare! funda cel mai sincer raspuns.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Unii baieti sunt mai timizi, nu toti sunt macho sa vina direct la tine sa te abordeze sa se rupa in figuri (fiecare om e diferit).
Totusi el a incercat sa intre in conversatie cu tine poate ar trebui sa faci tu urmatorul pas, dar atentie unii baieti sunt cam smecheri si vor doar...(nu stiu daca e cazul lui).
Ar trebui sa vb cu el sa vezi cum gandeste ce face ce ii place si dupa o perioada de timp iti poti da seama cu adevarat cam ce vrea ce doreste.
Daca e tigan nu-ti palce eu zic sa fugi happy

| Ichnat a răspuns:

Du-te si i-al la intrebari, dar direct sa fie! tongue Altfel nu va merge

| Stefania444 a răspuns:

Eu am o intrebare pentru tine...i-ai aratat aceeasi dragoste cum ti-a aratat el? daca da inseamna ca are el o problema si nu poate vb dar daca tu nu i-ai dat nici un semn ca si tu simti la fel atunci el a renuntat cu gandul ca te iubeste degeaba daca tu nu simti la fel.eu cred ca ar trebui sa discutati, face to face, si sa o lamuriti.succes :*