| Robbe a întrebat:

Lume lume, se apropie si anul nou acus' si vreau sa-mi cumpar un prototip da nu stiu cum se cheama.
Am vazut la altii anul trecut, era o artifica doar portocalie si in romania.
se invartea de jos tare pana sus apoi 2 secunde pauza si boom big grin

Mi-a placut aia dar nu stiu cum se cheama sa o cumpar!
Putin ajutor?

1 răspuns:
| ToffyNR1 a răspuns:

Pai daca ai de unde spune-i ce ai vazut ca sigur au ei ceva idei despre ce zici tu.Dar nu stiu de unde le cumperi, decat la bijnitarii care vand pe piata ilegal sau la un magazin pirotehnic.